Nelíbí? Nesedí? Nevadí!

Nepoužité zboží, na kterém jsou připevněné a neporušené etikety a štítky, nám můžete poslat zpět bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí. Tato možnost platí pro všechny značky z naší pounky: NEBBIA, NDN Sport, HUGZ Jeans, Calvin Klein, Gym Glamour, MOTIVATED, Exalted, Smilodox, SCITEC, Aesthetix Era, Power System, Aesthetic Fitness.

Způsob vrácení je velice jednoduchý:

 
1. Vyplňte formulář pro vrácení zboží, který je součástí zásilky (zadní strana faktury). Na formuláři označte možnost "Žádám o vrácení kupní ceny zboží na bankovní účet". Do řádku doplňte číslo bankovního účtu, na které si přejete převést kupní cenu zboží.
 
2. Zboží spolu s vyplněným formulářem zabalte a pošlete zpět na naši adresu, uvedenou na formuláři. Zásilku doporučujeme poslat přes Českou poštu jako obyčejnou listovní zásilku nebo jako doporučený dopis.
 
3. Po přijetí zásilky Vám do 2 pracovních dnů převedeme peníze na bankovní účet.

 

Česká adresa pro vrácení zbožíbestform.cz

Centrální sklad našeho e-shopu BestForm.cz se nachází na Slovensku. Máme však českou adresu, na kterou je možné poslat zboží, které chcete vyměnit za jinou velikost nebo vrátit s požadavkem vrácení kupní ceny. Tato adresa slouží především nato, abyste nemuseli platit drahé poštovní náklady při posílání zboží z České republiky na Slovensko. Naše česká adresa:

 

UrbanWeb s.r.o. - ID3190
Rybníky IV 738
760 01 Zlín
Česká republika

 

Identifikátor ID3190 je nezbytné uvést jako součást adresy!

 

Chcete dostávat informace
o novinkách, akcích, výprodejích
mezi prvními?

Přihlaste se na náš Newsletter.