Zásilkovna 70 Kč

Nabízíme možnost objednat si zboží do Zásilkovny. Při vytvoření objednávky si jednoduše vyberete ze seznamu výdejní místo Zásilkovny, kde si balík převezmete. O uložení balíku budete informováni SMS zprávou i prostřednictvím e-mailu. Balík si můžete převzít na výdejním místě do 7 pracovních dnů od jejího uložení. Dodání zboží garantujeme do 1 - 2 pracovních dnů.

 

 

Kurýr PPL 90 Kč

Vaši objednávku pošleme společností PPL. Zboží Vám bude doručeno do 2 pracovních dnů od předání zásilky do přepravy. Při podání zásilky Vám bude odeslán email s informacemi o zásilce a s možností zvolit si uložení zásilky na některém z výdejních míst PPL Partner. Při převzetí zásilky řidičem na doručení je Vám zaslána SMS s informací s 2 hodinovým rozmezím, ve kterém bude zásilka doručována. 

 

 

 

Česká pošta - balík na poštu 90 Kč

V našem internetovém obchodě máte možnosť objednat si zboží na Vámi zvolenou pobočku České pošty. Vaše objednávka bude doručena do 2 pracovních dnů od předání zásilky do přepravy. V den doručení balíku na poštu budete informování prostřednictvím SMS zprávy o možnosti její vyzvednutí. Prosíme, berte ohled na to, pokud si zboží nevyzvednete do 7 pracovních dnů, zásilka je automaticky odeslána zpátky odesílateli (tedy našemu e-shopu).

 

 

     
  
www.fitruha.hu    www.bestform.sk
Potřebujete zasílat zboží do Maďarska?Používejte náš maďarský e-shop.     Potřebujete zasílat zboží na Slovensko?Používejte náš slovenský e-shop. Chcete dostávat informace
o novinkách, akcích, výprodejích
mezi prvními?

Přihlaste se na náš Newsletter.