NEBBIA - Push-Up kalhoty Bubble BUTT Revolution 255

nebbia-cz-bubble-butt-pants-revolution

NEBBIA Bubble BUTT Pants Revolution - Nástupce oblíbeného modelu 250

Značka NEBBIA přináší anticelulitidní Bubble BUTT Pants Revolution! Tyhle push-up kalhoty jsou nástupcem známych Bubble BUTT Pants 250, u kterých byl problém s kvalitou zpracování. U tohoto modelu se takové vady nemusíte obávat! Návrháři důkladne zpracovali švy a posílily ich dvojitými prošití. Material push-up kalhot je speciální právě tím, že pomáha snížit projevy celulitidy. NEBBIA Bubble BUTT Pants Revolution jsou baleny v exkluzivní dárkové krabici, přímo stvořené na obdarování milované osoby!

Material: 72% nylon, 28% elastan
Na pravé zadní kapse je nápis NEBBIA ze silikonových písmenek. Kapsy vepředu i vzadu jsou pravé. Na dotyk jemný material působí elegantně. Oranžové šití perfektně zvýrazní Vaše křivky.

 

Anticelulitidní kalhoty s push up efektem

Tyhle kalhoty z kolekce NEBBIA Bubble BUTT jsou výjimečné nejen push-up tvarováním, ale i anticelulitidním efektem. Látka kalhot je přizpůsobena tak, aby zvýraznila Vaše zadní partie a stehna. Zároveň pomáha snížit projevy celulitidy pomocí FIR (Far Infrared Rays). Účinek je založen na jednoduchém principu hlubokého a jemného zahřívání lidského těla, při kterém se teplo odráží od vláken materialu a tím zvyšuje svalovou pružnost. Anticelulitidní kalhoty s push-up efektem musíte mít!

 

Jakou velikost si zvolit z anticelulitidních kalhot Bubble BUTT REVOLUTION?

NEBBIA Bubble BUTT Pants Revolution jsou výjimečné právě vysoce pružním materialem. I když je každá žena jiné postavy, i se stejnými mírami, přibližně můžeme říct, že při výšce 168cm a váze 58kg je vhodná velikost S. Anticelulitidní push-up kalhoty nepadají, nejsou nařasené u kotníků a taky nemáte pocit, že jste v nich stlačeny.

 

 

 

 

nebbia-cz-bubble-butt-pants-revolution-material 

 

 

nebbia-sportovni-top-243-bila


Doporučené produkty

Chcete dostávat informace
o novinkách, akcích, výprodejích
mezi prvními?

Přihlaste se na náš Newsletter.