MOTIVATED - Mikina na cvičení Never Give UP 324

motivated-mikina-na-cviceni-never-give-up-324MOTIVATED - Mikina na cvičení Never Give UP (v překladu Nikdy se nevzdávej)

 

Značka MOTIVATED opět válcuje trh s perfektním modelem pánské mikiny na cvičení Never Give UP (v překladu Nikdy se nevzdávej). Díky jednoduchému zpracování, příjemné látce a motivačnímu potisku Ti dodá pocit pohodlí a sebevědomí i během nejnáročnějších tréninků. MOTIVATED mikinu na cvičení Never Give UP skvěle využiješ také na ranní běh, běžné nosení nebo si ji oblékni cestou do posilovny, budeš maximálně stylový.

 

Motivace je síla, která Tě žene dopředu při dosahování skutečně důležitých věcí v životě. Pokud její máš dostatek a si cílevědomý gratulujeme Ti: vytvořil si ideální základ pro dosažení svých vytoužených snů. Právě pro takové lidi je tu značka MOTIVATED, pro lidi, kteří své odhodlání mění na skutečné výsledky. Značka MOTIVATED Ti přináší jednoduché a zároveň velice pohodlné trička, mikiny s motivačními nápisy. Kdykoliv uvidíš ve fitku v zrcadle motivační nápis na oblečení, budeš vědět proč jsi tam a jaký je Tvůj osobní cíl. MOTIVATED není prázdná značka pro selfie, ale příslib toho, kým se můžeš stát.

 

Nezabudni: motivace a disciplína představují jedinou ověřenou cestu na vrchol.

 

 

Výhody:

- materiál: 80% bavlna, 20% PES

- měkký, na dotek příjemný materiál

- mikina s kapucí a s velikou klokaní kapsou vepředu

- kapuci lze utáhnout šňůrkami

- z vnitřní strany je hřejivý fleece

- mikina i rukávy jsou zakončeny mírně pružným patentem

  

 

 

motivated-mikina-na-cviceni-never-give-up-324

 

 


Doporučené produkty

Chcete dostávat informace
o novinkách, akcích, výprodejích
mezi prvními?

Přihlaste se na náš Newsletter.