NEBBIA - Novinky Září

nebbia-cz-novinky-signature-line

 

NEBBIA opět přichází s novinkami pro dámy! Velice úspěšná dámská kolekce Beautiful Inside and Out bude doplněna o novou linii produktů s názvem SIGNATURE LINE. Nové legíny, šortky, podprsenky a tepláky se vyznačují jednotným vzorem, kterým je malé "N" (zkratka pro NEBBIA). Loga "N" z dálky působí jako malé tečky.


Nové NEBBIA Legíny z linie SIGNATURE LINE:

Nabídka se rozšířila o 3 nové modeli ve více barvách: NEBBIA 639, NEBBIA 638, NEBBIA 652. Všechny nové legíny mají vysoký pas. Úplní novinka je 7/8 délka legín NEBBIA 639, které jsou vhodné pro ženy s nižší postavou.

 

Nové NEBBIA Podprsenky z linie SIGNATURE LINE:

Novinkou je 1 model ve čtyřech barvách: NEBBIA 647. Podprsenka má z přední strany jednoduchý design s malými "N" znaky, vzadu má tenká překřížená ramínka odhalující záda. Stejně jako ostatní NEBBIA podprsenky i tenhle model je bez výztuže.

 

Nové NEBBIA Šortky / kraťasy z linie SIGNATURE LINE:

NEBBIA přináší 2 nové modely ve více barvách: NEBBIA 648 a NEBBIA 651. Model 648 je přiléhavý a má vysoký pas, druhý model 651 má volný střih a je průsvitný.

 

Nové NEBBIA Tepláky z linie SIGNATURE LINE:

V nabídce je 1 nový model s volnějším střihem: NEBBIA 649. Tepláky jsou vyrobeny z hrubší, velice měkké látky, na dotyk se nejvíc podobá materiálu fleece.

 

Všechny novinky NEBBIA najdete v kategorii: kolekce NEBBIA Beautiful Inside and OUT.

Chcete dostávat informace
o novinkách, akcích, výprodejích
mezi prvními?

Přihlaste se na náš Newsletter.