NEBBIA - Nová kolekce 2018

Jsi fanouškem značky NEBBIA?


Máš se na co těšit, přichází nová dámská kolekce s názvem Beautiful Inside and Out! Nová kolekce NEBBIA bude v prodeji od 15.6.2018.

 

Už jen název Beautiful Inside and Out prozrazuje, že značka NEBBIA se prvotně zaměřuje na ženskou krásu. Tím, že jsme každá jiná, je naše krása jedinečná a okouzlující a to nejen zevnitř, ale i zvenčí! Beatiful Inside and Out je určena pro různé typy dívek / žen. Není rozhodující zda si nízká nebo vysoká, blondýnka nebo brunetka, zda Ti zbarvily tělo do zlata paprsky slunce nebo je Tvůj zadek kulatější než prsa. Ať se rozhodneš pro náročný tréninky, jógu anebo plavání, nová dámská kolekce 2018 od značky NEBBIA je stvořena právě pro Tebe! Na čem opravdu záleží, abys byla zdravá a milovala své tělo. Nové legíny, tílka, podprsenky NEBBIA zvýrazní Tvou krásu jak zevnitř tak i zvenčí, vyzvednou Tvou ženskost. Dodají Ti motivaci k lepším výsledkům a staneš se příkladem i pro ostatní dívky / ženy!

 

Součástí nové kolekce NEBBIA jsou i velmi očekávané 3/4 legíny na cvičení a sportovní legíny s vysokým pasem! NEBBIA připravila i jedno překvapení. Nejoblíbenější legíny 222 budou dostupné již v tmavě šedé barvě.

 

Objednejte si novou kolekci NEBBIA mezi prvními na BestForm.cz již 15.6.2018!

Chcete dostávat informace
o novinkách, akcích, výprodejích
mezi prvními?

Přihlaste se na náš Newsletter.