Bezplatná výměna velikosti

Máte již zakoupené zboží doma? Zjistili jste, že Vám nesedla velikost? Nemusíte si dělat starosti. Pokud si budete přát, zboží Vám BEZPLATNĚ vyměníme za jinou velikost. Pokud jste si svůj nákup rozmysleli, nebo nejste spokojeni s libovolnou položkou ve vaší objednávce, BestForm.cz poskytuje i garanci na vrácení peněz do 14 dnů od převzetí zboží.

 

Při výměně zboží je třeba splnit následující podmínky:

 

- Vrácené zboží nesmí být poškozené, znečištěné, vyprané ani nošené.

- Nezbytnou podmínkou je, aby všechny etikety a štítky byly neporušené a připevněné na zboží. 

 

Postup vrácení zboží:

 

1. Vyplňte Formulář pro vrácení zboží, který je součástí zásilky (zadní strana faktury). Na formuláři označte zda potřebujete jinou velikost nebo žádáte o vrácení peněz.


2. Zboží spolu s vyplněným formulářem zabalte a pošlete zpět na naši adresu, která je uvedena na formuláři. Zásilku doporučujeme poslat Českou poštou jako obyčejnou listovní zásilku nebo jako doporučený dopis.


3. Po přijetí zásilky vybavíme vše podle Vašich požadavků. Výměna velikosti je bezplatná, za odeslání neúčtujeme poštovní poplatky.

 

Česká adresa pro vrácení zbožíbestform.cz

Centrální sklad našeho e-shopu BestForm.cz se nachází na Slovensku. Máme však českou adresu, na kterou je možné poslat zboží, které chcete vyměnit za jinou velikost nebo vrátit s požadavkem vrácení kupní ceny. Tato adresa slouží především nato, abyste nemuseli platit drahé poštovní náklady při posílání zboží z České republiky na Slovensko. Naše česká adresa:

 

UrbanWeb s.r.o. - ID3190
Rybníky IV 738
760 01 Zlín
Česká republika

 

Identifikátor ID3190 je nezbytné uvést jako součást adresy!

 

Chcete dostávat informace
o novinkách, akcích, výprodejích
mezi prvními?

Přihlaste se na náš Newsletter.